Währungen:
Zaloguj Się
 

Dostawa i oplaty

Dostarczamy klientom szybkiego przetwarzania i wysyłki szczęśliwym shopping.International International Air wyrazić EMS, DHL, TNT. Czas dostawy zależy od przeznaczenia.
Jak zwykle, zamówienie będzie w ciągu 1-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności, adres wysyłki, aby potwierdzić dostawę. Wszystkie opakowania muszą podjąć
Po otrzymaniu zapłaty, tropi liczba będą dostarczane za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Order (12-24 godzin)
Po zamówieniu, proszę sprawdzić pocztę e-mail w celu uzyskania potwierdzenia zamówienia! E-mail potwierdzający zamówienie zostanie wysłane do Ciebie. To zajmie 7-9 dni dotrzeć do drzwi. Ponadto, musimy dwa dni, realizację zamówień i dostaw. W ciągu 24-48 godzin, a my wyślemy Ci numer pakietu, gdy pojawi się porządek.
Aby anulować zamówienie (6-8 godziny)
Przed anulować zamówienie zostało wysłane, należy najpierw zwrócić się o zamówienie. Ponieważ jesteśmy w post-anulować zamówienia tak szybko jak to możliwe po 6-8 godzin, aby przetworzyć wszystkie rozkazy, więc nie zawsze są w stanie być wprowadzony. Mam nadzieję, że można zrozumieć to kluczowy punkt. Gdy zamówienie zostało wysłane, zostaną one uznane za zgodne z żądaniem odstąpienia od zasady zwrotu. Jeśli chcesz zrezygnować z łodzi, zanim poznamy prowizja wypłacana 8% amount.Hope móc zrozumieć kolejność tych kluczowych punktów.

Powrót (do odbioru przesyłki w ciągu 30 dni)
Przyjmujemy tylko zwroty z następujących trzech powodów.
1. Błędna
Wielkość 2. Rzecz wysyła błędne
3. Błąd

członkiem Otrzymaliśmy złą pozycję lub wadliwego towaru, od daty otrzymania towaru 1-2 dni, aby nas powiadomić, aby zakwalifikować się do zwrotu lub wymiany. Jeżeli nie można zapewnić terminowe zawiadomienie do nas nie kwalifikują się do zwrotu pieniędzy lub wymiany.

Wszystkie powroty muszą być dozwolone
W celu uzyskania zezwolenia na powrót, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta w celu uzyskania informacji dotyczących autoryzacji zwrotu. Wszystkie elementy muszą być zwrócone nowe, brak zużycia i mycie condition.All oryginalna etykieta musi jeszcze zostać dołączone. Jeśli pozwolono mu wrócić do rzeczy, nie chcemy zaakceptować lub nie podlega zwrotowi.
Fizyczne uszkodzenia spowodowane przez użytkownika produktu, zasada ta nie ma zastosowania.
Wskazówki: Najlepszym sposobem, aby dostać się do tyłu, dzięki czemu można uzyskać szybciej, po czym szybko rozwiązany

. Wskazówki:
Nie obejmują one powrotną wysyłkę, powrotną wysyłkę i obchodzić wymianę wysyłki i transportu towarów z powrotem do Ciebie, będziesz odpowiedzialny. Wyślij proponowanego projektu, jeśli w połączeniu z własną ochroną, nie możemy być odpowiedzialne za straty śledzenia ładunku i ubezpieczeniowych. Dostawa i zarządzanie płatności (15% objętości), nie podlegają zwrotowi.

Musimy sprawdzić zwróconych elementy, aby ustalić, że sprzęt jest uszkodzony, prawo do użycia lub modyfikacji. Jeżeli zwrot butów nie jest krajem, w resellable, wysyłki opłata będzie pobierana za posiadaczy kart kredytowych, a buty będą zwracane do klienta. Nabywca płacić wysyłka koszty zwrotu produktu bez kosztów zastąpienia i towarowych. Zwrot zostanie wystawiona na karcie kredytowej natychmiast po niedostępnym />
Powrót