Währungen:
Zaloguj Się
 

Poufność i Bezpieczeństwo Transakcji

Witamy na stronie! Oświadczenie o ochronie prywatności na zobowiązania odwiedzający prywatności. Jestem zainteresowany gromadzenia informacji publicznej i wykorzystania poniższym tekście. Oświadczenie o ochronie prywatności w witrynie jest poprawa, stacje paliw poszerzyć moją ofertą, będziemy aktualizować nasze zasady zachowania poufności informacji. Zapraszamy do wyświetlenia w dowolnym momencie w deklaracji.
Zgadzając Umowy strony serwisu ( "Umowa"), zgadzasz się, że mamy swoich danych osobowych zgodnie z niniejszą polityką prywatności i ujawniania użytkowania. Wszystkie postanowienia niniejszego oświadczenia o ochronie prywatności jest częścią umowy.

nazwa użytkownika i hasło
Gdy chcesz rejestracji użytkownika, prosimy o wybranie nazwy użytkownika i hasła, ale także dostarczyć hasło pytanie i odpowiedź, abyśmy mogli potwierdzić swoją tożsamość, kiedy straci swoje hasło. Możesz użyć swojego konta tylko z hasłem. Jeśli wyciek hasło, możesz stracić danych osobowych i może spowodować podjęcie działań prawnych podjętych przeciwko tobie. Tak więc, z jakiegokolwiek powodu, Twoje bezpieczeństwo hasło zostało naruszone, należy natychmiast skontaktować się z nami.

Rejestracja
Po zarejestrowaniu się jako użytkownik, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego. Rejestr poproszony o podanie prawdziwego nazwiska, adres, obywatelstwo, numer telefonu i adres e-mail. Jeśli jesteś klientem firmy, trzeba także podać adres, numer telefonu swojej firmy oraz krótki opis produktów i usług firmy. Należy również wypełnić inne opcje informacji. Te informacje mogą obejmować prowincjach i miastach spółki, strefa czasowa i kod pocztowy, numer faksu, domu i biurze. Używamy tych informacji w celu uzyskania statystyk rejestracji użytkownika. Użyjemy tych statystyk, aby dać naszym użytkownikom klasyfikacji, a więc w sposób celowy, aby zapewnić naszym klientom nowe usługi. Będziemy informować o tych nowych usług, za pośrednictwem adresu e-mail.

Twoje transakcje
Śledzimy adres IP jest konieczne tylko bezpieczeństwa. Jeśli nie znajdziemy żadnych problemów z bezpieczeństwem, będziemy niezwłocznie usuwać adresy IP, które zbieramy. Mamy również śledzić dzień po stronie dostępu do danych. odsłon dziennie, w celu uwzględnienia danych o ruchu na witrynie, aby być stosowany, jeden, że możemy planować przyszłość (na przykład zwiększyć serwera).

osoby trzecie
Nie udostępniamy osobom trzecim, sprzedawać, dzierżawić, udostępniać i handlu danych osobowych, chyba że osoba trzecia i kochać razem w celu świadczenia usług dla niemowląt i terenów wyspiarskich i użytkowników, a został zbanowany na serwerze, w tym jej wcześniej możliwość dostępu do nich Wszelki dostęp do danych. Gdy jesteśmy zmuszeni przez prawo lub podać swoje dane zgodnie z rząd wymaga od nas ujawnienia informacji w dobrej wierze.

Bezpieczeństwo
Nasza strona posiada odpowiednie środki bezpieczeństwa w celu zapewnienia, że ​​nasze dane nie zostaną utracone, nie może być nadużywane lub zmienione. Te środki bezpieczeństwa obejmują tworzenie kopii zapasowych danych do innych serwerów i szyfrowanie haseł użytkowników. Nawet jeśli mamy te środki bezpieczeństwa, ale należy pamiętać, że nie ma "doskonały" środki bezpieczeństwa w Internecie.

zmienić dane

Możesz zmienić lub zaktualizować swoje dane osobowe i hasła do witryn Baby Island (po udanym logowaniu).

Kontakt
Jeśli podoba Ci się ta zasady zachowania poufności informacji lub wykorzystanie niemowląt Island i wszelkich kwestii ochrony prywatności swoich uwag i sugestii, prosimy o kontakt z nami.

Powrót